Biri sosyal bilgiler, diğeri edebiyat öğretmeni olmak üzere, iki öğretmen çocuğuyum. 2005-2007 yılları arasında iki sene İzmir Atatürk Lisesi’nde yatılı okudum. Kaydımı taşımış olduğum Antalya Anadolu Lisesi’nden 2009 yılında mezun oldum. Üniversite sınavında SAY-2 puan türünde 2500 gibi bir sıralama elde ederek, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü Üstün Başarı Bursu ile birinci sıradan kazandım. 2011 yılında Endüstri Mühendisliği’nden çift anadal programına başladım. 2014 yılında her iki bölümden de mezun oldum.

2014 yılında TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programına Tam Burslu statüde başladım ve TOBB ETÜ’de ders ve araştırma asistanlığı görevlerime başladım. Doç. Dr. Osman Abul ile tamamladığım çalışmalarımın akabinde 2017 yılında mezun oldum.

2017 yılında TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği Doktora Programına Tam Burslu statüde başladım ve asistanlık görevlerime devam ettim. 2019 yılında asistanlık görevlerimden ayrıldım ve ASELSAN’da Yazılım Mühendisi olarak çalışmaya başladım. Halen ASELSAN’da çalışmaya devam etmekteyim. Paralelinde Dr. Mücahid Kutlu ile Doktora çalışmalarımı sürdürmekteyim. 2021 yılı itibariyle Doktora Yeterlilik Sınavını geçerek, aday doktor (PhD. Candidate) unvanını almış bulunmaktayım.

TOBB ETÜ
4 YIL

Bilgisayar Mühendisliği bölümünde 4 yıl asistanlık yaptım. Önerdiğim tüm derslerin, üniversite seviyesinde asistanlığını yapmış bulunmaktayım.

ASELSAN
~4 YIL

Aktif olarak ASELSAN’da Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktayım.